KONST / Litografier / Färglitografi 12948424
nr 1294 8424
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad, numrerad 227/360. Motivet: 43x58 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:08:24
100 kr
200 kr